Hakkımızda

Gürbaşak, 1950 yılında Hamit ve oğlu Abdullah Çelik tarafından Gaziantep'in Oğuzeli ilçesinde küçük bir su değirmeni olarak kuruldu.

Geçen zaman içerisinde gösterilen gayret ve özveri faaliyet alanlarının genişlemesini sağladı ve 1965 yılı itibariyle Abdullah Çevik tarafından Gaziantep ilinde küçük çapta bir bulgur üretim merkezi açıldı.

Sektöründe liderliği, ürünlerinde kalite ve müşteri memnuniyetini hedefleyen Gürbaşak aynı azim ve gayret ile, 1980 yılında bulgur imalatındaki ilk modern makinaları faaliyete geçirdi ve kısa bir zaman içerisinde pazarlama ve dağıtım ağını genişletmeyi başardı.

Başarı hikayeleri her daim devam eden ve süreklilik gösteren Gürbaşak, 1990 yılında da bir ilke daha imza atarak parlak bulgur üretiminde başarılı oldu ve hemen ardından birkaç yıl sonra ikinci üretim merkezini halkın hizmetine sundu.

Gürbaşak, 1998 yılında Gaziantep İkinci Organize Sanayi Bölgesinde, 11500 metrekare alan üzerinde üretime geçmeye başladı ve 2006 yılına gelindiğinde artık günlük üretim kapasitesi 50 tona ulaşmıştı.

Gürbaşak bügün halen, siz değerli müşterilerine, en hızlı en kaliteli ve en güvenilir hizmeti verebilmek için sürekli kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Bizler Gürbaşak çalışanları olarak araştırma, pazarlama, reklam ve satış konusunda hassas bir yol takip etmekteyiz ve hedef kitlemize hızlı ve güvenilir yollardan ulaşmaktayız.

Ürünlerimiz: Bulgur- Bakliyat – Baharat Çeşitleri, Kurutulmuş Gıda Çeşitleri, Kuruyemiş Çeşitleri, Fıstık, Salça ve Sos

Tüm ürünlerimiz en hijyenik ortamlarda muhafaza edilmekte; tecrübeli, işinde uzman pazarlama ekibi tarafından alıcılarıyla buluşmaktadır.

Gürbaşak, profesyonel ekibi, mesleklerine saygılı ve deneyimli elemanları ve kurumsal duruşlarıyla hizmet vermektedir..

Bizlerden aldığınız tüm ürünler yine bizim hizmet güvencemiz altındadır.

Gürbaşak, izlediği satış ve dağıtım politikasıyla sadece günümüzün değil, geleceğin de firması olduğunu kanıtlamıştır.

 

Gürbaşak Tarım Ürünleri'nin Değerleri:

- Kaynağını toplumsal kültür ve değerlerimizden alan şirket kültürü

- Gelecek kuşaklara doğru ve kalıcı örnek olmak

- Azimli ve mücadeleci olmak

- Özveri

- Yenilikçilik

- Güvenilirlik

- Katılımcılık

- Şeffaflık

- Sorumluluk

- Tutarlılık

- Bağlılık

Web sitemize Hoşgaldiniz yeni sitemiz ile hizmet veriyoruz.

http://www.gurbasak.com
http://www.gurbasak.com.tr

Çağrı Merkezi: 0090 342 337 93 70
E-Posta: infogurbasak.com
Copyright © 2012 Gürbaşak Tarım Ürünleri